0,00 €

Lúky plné kvieťa,  kvety plné sladkostí,  háje plné vône a vlahy čakajú na včielku,  aby objavila ich poklady.

 

Včelárstvo má v regióne Liptova dlhú tradíciu, a keďže sa na výrobu  medoviny používa med, región Liptov sa dá prezentovať  aj cez náš výrobok s názvom Liptovská MEDOVINA®. Do našej medoviny je pridávaný ten najkvalitnejší med z vlastnej včelnice, ale vykupujeme aj med od včelárov zo Slovenska, s ktorými máme vybudované niekoľkoročné pracovné vzťahy. Samozrejme je pre nás najdôležitejšia kvalita vstupnej suroviny.

 

Vznik firmy Liptovská Medovina

Spoločnosť Liptovská Medovina - vznikla v roku 2011. V tomto čase ma oslovili výnimočné vlastnosti medu, kedy som s ním začal podnikať. Zo začiatku som predával med a medovinu na trhoch v spolupráci s výrobcami medovín. Veľmi intenzívne som sa začal zaoberať účinkami medu a medových produktov na ľudský organizmus. Vyvrcholením môjho záujmu o včelie produkty bolo absolvovanie štúdia v odbore Včelár, kde som získal zručnosti v chove včiel a spracovaní včelích produktov.

Vo výrobe som nadobúdal postupnú prax, až kým som sa dopracoval k vlastným produktom pod teraz už registrovanou značkou Liptovská medovina, ktorú ponúkame v rôznych variantoch.

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.